Darowizny

Darowizny

Poświęciliśmy wszystko, żeby móc pomagać zwierzętom, w szczególności psom. To jest nasza pasja, nasze życie, nasz dzień powszedni. Każdego dnia, przez cały rok walczymy o to, żeby nasze zwierzaki były najedzone, żeby było im ciepło, żeby były zdrowe. Nieustannie poszukujemy domów dla naszych podopiecznych, propagujemy sterylizacje i kastracje w naszej okolicy. Próbujemy dać psiakom mieszkającym u nas namiastkę domu. Ale każdy z nas ma tylko dwie ręce. Co więc zrobić jeśli do pogłaskania pcha się kilkanaście psiejskich mordek?

Staramy się jak możemy zapewnić naszym psiakom miłość, czułość, opiekę - głask w przelocie, potarmoszenie ucha, całus na do widzenia przy oddawaniu do adopcji. I ścisk serca, że ciągle tych adopcji za mało. Że chciałoby się więcej domów, więcej możliwości.

Serdecznie Państwa prosimy - jeśli chcecie pomóc naszemu Schronisku, naszym podopiecznym, każda nawet najmniejsza wpłata może poprawić byt przebywających u nas zwierząt. Naprawy boksów, bud, budowanie nowych wiat, utwardzanie podłoża, kojce dla szczeniąt, długo by wyliczać bieżące codzienne i konieczne wydatki.

Dla tych z Państwa, którzy zechcą nasz wesprzeć, podajemy numer konta:

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt CANIS
Kruszewo 34, 07-440 Goworowo
PKO BP S.A. O/Ostrołęka 80 1020 3802 0000 1202 0038 5419
SWIFT BPKOPLPW.

W imieniu 400 naszych podopiecznych z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc - finansową czy rzeczową.

Telefon w sprawie adopcji zwierząt:
Wiesława Rykowska tel: 603 703 468

DO GÓRY